Kino diena (ieraksts dāmām)

26 01 2008

i-love-you.jpg 

/publicitātes foto no forumcinemas.lv/

Šad tad vienīgais, ko gribas ir aiziet uz kino un iegrimt kādas filmas stāstā. Šo procesu var visas dienas garumā atkārtot forum cinemas, sākot jau no 10:30/11 rītā un līdz pat 23. Noskaties filmu, pusstundu atvelc elpu vai kaut ko uzkod un uz nākamo. Es gan nezinu, kas paliek pāri no cilvēka pēc šāda maratona.

Jā, bezgala laiski un bezdarbīgi, bet kas par emociju gammu. Īpaši tiem, kas izbauda filmas uz lielā ekrāna.

Šodien spēru pirmo soli un noskatījos divas filmas pēc kārtas – Atonement (Piedošana) un P.S. I love you. Piedošana – skaista, bet skumja. P.S. I love you- mazliet skumja un arī jautra. Jā, totāla sieviešu filmu parāde. Jutīgākām dāmām raudiens garanēts.

Pietam, ja visi īru vīrieši (vai vismaz daļa no tiem) ir tādi kā filmā P.S. I love you, tad man ir skaidrs, kāpēc puse Austrumeiropas tur ir emigrējusi:). Jāaizbrauc laikam būs uz Īriju.


Darbības

Informācija

4 responses

30 01 2008
A, niko nesaprotu

Mana Īrija ir zeme no pasakas par garo pupu! Mežu nav. Vienīgi gara pupa! Vietvietām dzeloņaini krūmi, bet kopumā rūtaina seģene tā ira. Tur dzīvo rudmataini vīri un arī apaļīgas sievas. Viņi i naivi. Un pilsētas būvē ar zemām mājām. Ne jau pa kāpnēm debesīs tiksi! Tur tupeņu daudz ira. Tos pasniedz pie ēdiena kā saldējuma bumbas. Un kādas kūkas tie sacepuši. Ja ēstu ar rokām, tad pirksti nost. Bet īri i slinki rokas mazgāt. Tad šie gan sev, gan ciemiņam dakšas un nažus dod. Viņi i laiski ar jūru sildīt, tāpēc visu ziemu peld tai ūdenī, kādu dievs tiem ir devis. Un vienu pati ielu viņi sauc daudzos vārdos. Jo neies taču jaunas būvēt. Un vēl i daudz varoņu šaj zemē, kas milžiem godu laupījuši. Šādiem tādiem taču daudzie pieminekļi nav celti. Mans brālis ar tur bijis. Viņš stāstīja kaut ko par dārdzību un steigu. Meloja laikam! Vienīgi par Īru jūru es viņam ticu! Viņš jūras malā liela kalna piekājē bijis un jūras smaržu nav jutis. Es tur biju! To redzēju no kalna gala. Lūkojos pēc Rīgas, bet tā bija kaut kur aizburojusi. Bij jāskrien pie tās pa gaisu.

9 02 2014
akpyobjn@hotmail.co.uk

I conceive this web site has got very wonderful composed content material blog posts.

19 02 2014
bkqfagy@yahoo.co.uk

Nice submit, have a happy brand-new year!

21 02 2014
elhpra@yahoo.co.uk

I constantly emailed this web site post page to all my associates, as if like to read it then my friends will too.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: