Amatieris, Elliott Erwitt

25 02 2010

Amatieris ir vārds ar mazliet negatīvu nozīmi, kā pretstats profesionālim, ar šarlatānisma piesitienu. Bet savā būtībā amatieris ir cilvēks, kas mīl to, ko viņš dara – amatieris no vārda mīlēt, no Latīņu amatorem nom. amator, “lover”. Un tā sevi dēvē fotogrāfs Elliott Erwitt, kurš ir izcils fotogrāfs un mīl to, ko viņš dara.

Ir daudz fotogrāfu, principā katrs, kuram ir kamera, ir fotogrāfs, bet nav daudz tādu, kas ar vienu bildi spēj pastāstīt stāstu, uzburt ainu un parādīt emocijas. Ar to arī atšķiras Fotogrāfs no fotogrāfa.

/elliott erwitt mājas lapas screenprint/

Viņam patīk suņi, bērni un nūdisms, par to arī daudzas viņa fotogrāfijas, melnbaltas, emocionālas. Daudzas viņa fotogrāfijas ir tik populāras ka, aplūkojot viņa daiļradi, noteikti, atcerēsies jau redzētas bildes. Iegūglējot Elliott Erwitt parādās virkne viņa fotogrāfiju, un īpašu prieku sagādā viņa mājas lapā zem sadaļas Portfolios, Flicks esošās bilžu sērijas. Man īpaši patīk 2 un 5.

Viņš šobrīd apskatāms Maison Européenne de la Photographie Parīzē līdz 4.aprīlim,2010 (trešdienās no 17 ieeja bez maksas). Izstādē apkopotas fotogrāfijas no sērijas – privātās, kas uzņemtas brīvajos brīžos starp fotografēšanu darba vajadzībām, laikrakstiem, reklāmām, uzņēmumiem.


Darbības

Informācija

Viena Atbilde

6 04 2014
aeilsfxkgos@yahoo.com

This is a wonderful web site, could you be interested in making time for an interview concerning just how you designed it? If so e-mail me!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: