Sunny Melody – jauns mūzikas bārs Rīgā

28 05 2009

42-15440968

/foto no corbis.com, royalty free/

26.maijā biju uz jauna mūzikas bāra Sunny Melody atklāšanu. Bārs ir tikko svaigs no remonta, un nav brīnums, mana draudzene savās nesenājās kāzās pa visu bāru izmētājās ar kūku:) Jā, un arī stikla siena, kas nodalīja bāra leti no pārējās zāles ir likvidēta. Lai gan toreiz pasargāja no kūkas.

Lai nu kā…

Atklāšana bija ļoti zvaigžņota – Ella, Jānis Stībelis, Olga, Kristaps Krievkalns, Mārtiņš Freimanis, Dandelion vine jeb Pieneņu vīns (starpcitu, ļoti laba balss meitenei) turpat gozējās arī Aisha, Putnu balle samazinātajā sastāvā un arī citi latvijas mūziķi un mākslinieki. Un tāds ir arī paša bāra koncepts – ar mīlestību no Latvijas. Visi ēdieni, kas pieejami bārā (grilbārs) būs gatavoti no Latvijas zemnieku produkcijas. Nevaru tikai saprast, no kuras saimniecības bija atklāšanā ēstās tīģergarlenes:)

Ļoti šarmējoša ir bāra terase, 6.stāvs, skats uz vecajām VEF ēkām, un uz pulsteņa torni, kura pulksteņrādītāji virzās augšup un lejup ne jau skaitīdami laiku, bet sekojot vējam. Ja vakarpusē sēdi tajā pusē, kur koki, var mierīgi iedomāties, ka esi ārpus pilsētas un lejo šalko ne Brīvības iela, bet jūra.

Un te arī bildes no paša pasākuma. Esmu arī kadrā tikusi:)

Bāra muzikālā programma paredz, ka 3dienās ir Klāsa Vāveres muzikālā performance, 4dienās dīvu vakars, 5dienās solo un 6dienās džeza vakars. Ieeja gan ir par maksu (diezgan jau simbolisku par koncertu), toties cenā ir glāze šampanieša. Bet, ja nedzerat, tad pie bāra, kas būtībā ir viesnīcas 6.stāvs, ir arī bezmaksas autostāvvieta. Muzikālā programma ir pieejama Sunny Melody mājas lapā.

sunny1

/publicitātes foto no atklāšanas pasākuma[terase]/

 


Darbības

Informācija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: