fotogrāfijas neesošam muzejam

2 10 2008

/foto: no delfi.lv, Žans Pols Sartrs Lietuvā. Nida. 1965/

Kamēr topam par lieciniekiem starpBaltijas kašķim starp airbaltic un flylal, vai vēl atceraties par Laikmetīgās mākslas muzeju? Vienu no trim Latvijas mega projektiem. Muzeja vēl nav, bet darbi tam jau tiek pirkti. Šoreiz fotogrāfija. Iespējams daudziem nezināma, bet slavena lietuviešu fotogrāfa Antanas Sutkus darbi, kopumā 20 fotogrāfijas. Dažās no fotogrāfijām ir redzams filozofs Žans Pols Sartrs. Arī šā ieraksta foto redzamajā. Jautājums tikai, kur un kad tās varēs paskatīt? Varbūt jātaisa atvērto durvju diena noliktavā? 

Starp citu, kamēr paša muzeja nav, internetā var aplūkot virtuālo muzeju, kurā apskatāmi Latvijas laikmetīgās mākslas darbi. Varbūt vajadzētu apdomāt, jā, es to pat ietiektu – iepirktos ārvalstu mākslas darbus arī ievietot virtuālajā muzejā. Žēl taču, ka netiekam redzēt tos labumus, kaut vai virtuāli, bet vismaz.

Darbus muzejam diezgan aktīvi iepērk Aizkraukles banka (daudzmākslu atbalstītājs, Positivus ar tiek atbalstīts), jau ir 82 dažādi darbi. Ekspozīcija top, vēl tik tās telpas jāpietapina.


Darbības

Informācija

Viena Atbilde

21 02 2014
elhpra@yahoo.co.uk

Usually I do not learn post on blogs, however I would like to say that this write-up very pressured me to check out and do it! Your writing taste has been surprised me. Thanks, quite nice post.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: