Veikbords

5 05 2008

Tikko atgriezos no atvaļinājuma, kurā viena no manām nodarbēm bija arī veikbords. Gluži pirmo reizi ar pīpi uz jumta nebiju, pagājušo gadu biju iemēģinājusi spēkus, bet patiesu prieku un kaifu noķēru tikai šoreiz. Drošvien tāpēc, ka apstākļi veikošanai šoreiz bija ideāli – mierīgs ūdens, jaudīga veika laiva, silts ūdens un labs noskaņojums.

/foto no personīgā arhīva/

 Pats grūtākais brīdis ir izcelšanās no ūdens, kas prasa zināmas pūles un tehniskas iemaņas, lai neieraktos ūdenī, bet izceltos un aizbrauktu. Laiva uzņēm ātrumu ~38km/h un tu velcies-šļūc. Īstā veika laiva ir veidota tā, lai radītu vilni. Pa vidu braucot ir minimums pūļu (ja tā var teikt vispār par procesu, kad ar rokām esi iekrampējies striķī), sānos izveidojas vilņi, kuriem sākotnēji tikt pāri ir vesels izaicinājums. Bet ja jūti, ka nav labi, atliek vien palaist vaļā rokas un ieslīdēt ūdenī. Reķini gan, ka vairāk kā 15 min vienā reizē izturēt būs grūti, bet laika ir gana. Vasaras sezona tikai vēl sākas.

Lai arī pēc tam divas dienas bez sāpēm un mokām nevarēju uzvilkt jaku, kur nu vēl muguru pakasīt, bet tās 15 min braukšanas bija to vērtas. Pēdējā žurnālā ” čemodāns” tieši ir raksts par veiku un uzskaitītas vietas, kur to var darīt Latvijā. Piemēram, Ādažos un Majoros.

Saņemies un izbrauc. 1min=~1Ls


Darbības

Informācija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
%d bloggers like this: